Československo, Uherské Hradiště 1919 - 1935. Ručně malovaná keramika. V habánském stylu. Výška 15 cm, průměr horního okraje 7 cm. Keramická vázička s ručně malovaným motivem vycházejícím z habánské tradice 17. a 18. století. Centrálním motivem znamení cechu krejčích v zeleném florálním srdci. Vázička zdobená malovanými jeleny, květinami a ornamentálními pásy. Značeno zespodu: malovanými písmeny a nápisem Tatranská Lomnica.