#86

DŽBÁNEK ŠALEBNÝ - MODRA

DŽBÁNEK ŠALEBNÝ - MODRA
DŽBÁNEK ŠALEBNÝ - MODRA
DŽBÁNEK ŠALEBNÝ - MODRA
DŽBÁNEK ŠALEBNÝ - MODRA
DŽBÁNEK ŠALEBNÝ - MODRA
#86

DŽBÁNEK ŠALEBNÝ - MODRA

Ceramics
14 zobrazení
Vyvolávací cena
400 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Slovensko, Modra, druhá polovina minulého století. Ručně malovaná fajáns. Výška 20 cm, horní průměr 9,5 cm. Fajánsový džbánek šalebný - žertovný, fexovní s prořezávaným hrdlem. Na břiše džbánku malovaný pás stylizovaných květů oddělených žlutou mřížkou v barvách "Velikého ohně". Značeno zespodu: HANDMADE CZECHOSLOVAKIA, Slov. keramika Modra, ručně psaná značka malíře.