#87

VÁZA SE ŽLUTÝMI KVĚTY A JEHLIČNANY - MODRA

#87

Ceramics
1 limit
5 zobrazení
Vyvolávací cena: 300 Kč
Pro limitování se přihlašte

Slovensko, Modra, druhá polovina minulého století. Ručně malovaná fajáns. Výška 24,5 cm, horní průměr 9 cm. Fajánsová váza kónického tvaru zdobená ornamentálními pásy a středová část zdobená velkými žlutými květy a jehličnany. Malba inspirovaná fajáns 19. století z dílen západního Slovenska. Značeno zespodu: Slov. keramika Modra a malířská značka.