Morava, Strážnice, 70. až 80. léta minulého století. Ručně malovaná fajáns. Jaroslava Landsfeldová, dcera významného keramika, sběratele, historika umění a popularizátora lidového umění Heřmana Landsfelda (1899-1984), která převzala jeho dílnu ve Strážnici. Průměr 28,5 cm. Fajánsový talíř zdobený malovanými modrými tulipány a žlutými květy s plody. Značeno zespodu: J. Lansfeldová.