#88

TALÍŘ S KVĚTINAMI V HABÁNSKÉM STYLU - JAROSLAVA LANDSFELDOVÁ

#88

Ceramics
11 zobrazení
Vyvolávací cena
300 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Morava, Strážnice, 70. až 80. léta minulého století. Ručně malovaná fajáns. Jaroslava Landsfeldová, dcera významného keramika, sběratele, historika umění a popularizátora lidového umění Heřmana Landsfelda (1899-1984), která převzala jeho dílnu ve Strážnici. Průměr 28,5 cm. Fajánsový talíř zdobený malovanými modrými tulipány a žlutými květy s plody. Značeno zespodu: J. Lansfeldová.