Česká republika, rok 2010 ?. Ručně malovaná fajáns. Průměr 31 cm. Fajánsový závěsný talíř tvaru kardinálského klobouku zdobený malovaným květinovým motivem vycházejícím z habánských prací 17. století. Značeno zespodu: TEA-10.