#89

TALÍŘ V HABÁNSKÉM STYLU - KARDINÁLSKÝ KLOBOUK

#89

Ceramics
10 zobrazení
Vyvolávací cena
300 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Česká republika, rok 2010 ?. Ručně malovaná fajáns. Průměr 31 cm. Fajánsový závěsný talíř tvaru kardinálského klobouku zdobený malovaným květinovým motivem vycházejícím z habánských prací 17. století. Značeno zespodu: TEA-10.