#9

KOBALTOVÝ, ZLACENÝ LÁZEŇSKÝ POHÁREK - KARLOVY VARY

#9

Porcelain
1 limit
28 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
Pro limitování se přihlašte

Karlovy Vary, rok 1934. Bílý, kobaltový, barevný a zlacený porcelán. Výška 13 cm. Kobaltový porcelánový zlacený lázeňský pohárek. Ústředním motivem pohled na Karlovy Vary s Lázeňským domem ve zlatě orámovaném medailonu s letopočtem 1934. Uvnitř při horním okraji označen objem pohárku zlatou ryskou a číslicí 210. Neznačeno.