Karlovy Vary, rok 1934. Bílý, kobaltový, barevný a zlacený porcelán. Výška 13 cm. Kobaltový porcelánový zlacený lázeňský pohárek. Ústředním motivem pohled na Karlovy Vary s Lázeňským domem ve zlatě orámovaném medailonu s letopočtem 1934. Uvnitř při horním okraji označen objem pohárku zlatou ryskou a číslicí 210. Neznačeno.