Morava, Tupesy, druhá polovina minulého století. Ručně malovaná fajáns. Výška 23 cm, horní průměr 9 cm. Fajánsový džbán zdobený kobaltově modrým malovaným námětem medailonu s motivy jelena, zajíce a ptáčka, oddělených mřížkovým vzorem. Značeno zespodu: vtlačeným srdíčkem, čísly, HANDMADE CZECHOSLOVAKIA, malířskou značkou BK.