#91

KULTOVNÍ MISKA S LEDNÍM MEDVĚDEM - DITMAR-URBACH, TEPLICE

#91

Ceramics
1 limit
19 zobrazení
Vyvolávací cena: 600 Kč
Pro limitování se přihlašte

Československo, Teplice, 50. až 60. léta minulého století. Barevná glazovaná keramika. Rozměr: 18 cm x 21 cm x 22 cm. Kultovní retro miska, popelník, s ledním medvědem stojícím na okraji bazénku. Značeno zespodu: tištěnou značkou a vtlačeným číslem modelu.