Československo, Teplice, 50. až 60. léta minulého století. Barevná glazovaná keramika. Rozměr: 18 cm x 21 cm x 22 cm. Kultovní retro miska, popelník, s ledním medvědem stojícím na okraji bazénku. Značeno zespodu: tištěnou značkou a vtlačeným číslem modelu.