Čechy 1840 - 1890. Čiré ručně broušené a zlacené sklo. Výška 11 cm a 8 cm. Jedna větší a tři menší sklenice zdobené ručně broušeným oválným monogramem J.Z., orámované broušenými loveckými motivy s květinami, zlacené horní linky.