#10

Karel Rampl
(1897 – 1967)

LESNÍ ZÁKOUTÍ S BYSTŘINOU

KAREL RAMPL (1897-1967) - LESNÍ ZÁKOUTÍ S BYSTŘINOU
#10

Karel Rampl
(1897 – 1967)

LESNÍ ZÁKOUTÍ S BYSTŘINOU

245 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Olej na plátně fixovaném na kartonu 48 x 37,5 cm Signováno vlevo dole monogramem K. R., datováno 1924. Zlatý secesní rám s ornamentem. Celkový rozměr 57 x 46,5 cm.