Itálie, Cividale 1918 Terakota. Sousoší znázorňující dva sedící muže u stolu, opravující a vyrábějící obuv. Na jedné straně s nimi konverzuje stojící žena s šátkem, držící kachnu v podpaží a držící v druhé ruce amforu. Značeno a signováno vpředu na podstavci: IL PRIGIONIERO, GRASSO SEBASTIANO, CIVIDALE 22.7.1918. Výška 20 cm, šířka 20 cm. Spodní trhlinka vzniklá při výrobě.