Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#117
8
VÁZIČKA MOSER - SKLO RAUCHTOPAS
#117
8
Glass
1 limit
303 zobrazení
1 500 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
27. 1. 2022 18:00
Lednová aukce aukce starožitností, výtvarného umění a sběratelských předmětů.
Aukční katalog
Československo, minulé století Kouřové silnostěnné broušené sklo Kónického tvaru. Zdobeno svislými fazetami. Značeno zespodu: leptaná značka Moser v oválu. Výška 13 cm.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript