#117

VÁZIČKA MOSER - SKLO RAUCHTOPAS

#117

Glass
1 limit
303 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
27. 1. 2022 18:00

Československo, minulé století Kouřové silnostěnné broušené sklo Kónického tvaru. Zdobeno svislými fazetami. Značeno zespodu: leptaná značka Moser v oválu. Výška 13 cm.