#12

LADISLAV J. ŠPITNÍK (ŠPITÁLNÍK) nar. 1901 - PODZIMNÍ KRAJINA S BŘÍZAMI

#12

316 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Olej na plátně 61 x 51 cm Signováno vpravo dole Originální stříbrný rám s hnědou vnitřní linkou. Celkový rozměr 59,5 x 69,5 cm.