Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#12
2
LADISLAV J. ŠPITNÍK (ŠPITÁLNÍK) nar. 1901 - PODZIMNÍ KRAJINA S BŘÍZAMI
#12
2
316 zobrazení
1 000 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
27. 1. 2022 18:00
Lednová aukce aukce starožitností, výtvarného umění a sběratelských předmětů.
Aukční katalog
Olej na plátně 61 x 51 cm Signováno vpravo dole Originální stříbrný rám s hnědou vnitřní linkou. Celkový rozměr 59,5 x 69,5 cm.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript