#130

STŘÍBRNÁ A ZLACENÁ MÍSA S ÚCHYTY - MISTROVSKÁ ZNAČKA J. M.

#130

Silver
255 zobrazení
Vyvolávací cena: 5 400 Kč
27. 1. 2022 18:00

Čechy, Praha 1890-1920 Leštěné, gravírované a zlacené stříbro Ryzost Ag 800/100, celková hmotnost 364 gr. Kulatá mísa uvnitř zlacená, v dolní části klenutá s postranními vyvýšenými úchyty. Zdobena v horní části reliéfním pásem s ornamentem vejcovce a granulace. Klenutá menší odstupňovaná podstava. Značeno: pražský rakousko-uherský punc (hlava Diany, číslo 3, písmeno C.). Mistrovská značka J. M. Výška 11,5 cm šířka 28 cm.