Československo 1941-1949 Leštěné masivní stříbro v rokokovém stylu, ryzost 800/100, celková hmotnost 1 000 gr. Konvice na kávu s odklopným klenutým víčkem, úchytem ve tvaru rokaje. Konvička na mléko či smetanu s boční nálevkou, klenutým úchytem zdobeným rokajem. Kulatá soudkovitá cukřenka s klenutým odnímatelným víčkem. Zdobeno reliéfním stáčeným dekorem. Značeno: ryzostí 800, mistrovskou značkou F. M., Československým puncem (šachovnice s číslem 5). Výška: konvice 21,5 cm, konvičky 12 cm, cukřenky 12 cm.