#141

Leo Brož
(1891 – 1943)

VYŠEHRADSKÁ BRÁNA III, AKVAREL 1918

LEO BROŽ (1891-?) - VYŠEHRADSKÁ BRÁNA III, AKVAREL 1918
#141

Leo Brož
(1891 – 1943)

Malby a kresby
211 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Čechy 1918 akvarel, signováno vpravo dole vlevo dole název "Vyšehradská brána III" s datací 16.5.1918 paspartováno a rámováno celkový rozměr 34 x 31,5 cm