Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#143
JOSEF EDUARD BEŠTA (1875-1903) - PORTRÉTNÍ STUDIE cca 1900
#143
Malby a kresby
190 zobrazení
600 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
27. 1. 2022 18:00
Lednová aukce aukce starožitností, výtvarného umění a sběratelských předmětů.
Aukční katalog
Čechy kolem roku 1900 kresba tužkou a akvarelem signováno vpravo dole paspartováno a rámováno celkový rozměr 44 x 29,2 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript