#143

JOSEF EDUARD BEŠTA (1875-1903) - PORTRÉTNÍ STUDIE cca 1900

#143

Malby a kresby
190 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Čechy kolem roku 1900 kresba tužkou a akvarelem signováno vpravo dole paspartováno a rámováno celkový rozměr 44 x 29,2 cm