Holandsko, Belgie či severní Německo 1880 - 1930 Olej na plátně 68,5 x 55,5 cm Rentoilováno Signováno vlevo dole nečitelně. Dřevěný přírodní hnědý rám s vnitřní lištou zdobenou řezbou vejcovce. Celkový rozměr 76 x 62,5 cm.