#27

NA HRÁZI RYBNÍKA

NA HRÁZI RYBNÍKA
NA HRÁZI RYBNÍKA
NA HRÁZI RYBNÍKA
NA HRÁZI RYBNÍKA
NA HRÁZI RYBNÍKA
NA HRÁZI RYBNÍKA
#27

NA HRÁZI RYBNÍKA

110 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Pastel na papíře 23,5 x 41,5 cm Signováno vlevo dole nečitelně, datováno 1944 Originální stříbrozlatý rám s patinou, paspartou a sklem. Celkový rozměr 49,5 x 66 cm.