#38

Václav Rytíř

ZIMNÍ KRAJINA SE STROMY A KOPCI

VÁCLAV RYTÍŘ (1889-1943) - ZIMNÍ KRAJINA SE STROMY A KOPCI
#38

Václav Rytíř

104 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Olej na plátně fixovaném na kartonu 25 x 33 cm Signováno vpravo dole Originální stříbrný rám s reliéfními linkami, modrou a hnědou linkou. Celkový rozměr 37,5 x 45,5 cm