#40

CHODĚRA - PODZIMNÍ KRAJINA S REMÍZKEM

#40

99 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Československo, minulé století Olej na plátně 20 x 25 cm Signováno vlevo dole Vzadu na plátně přípis: Choděra Javorníky? Ch. lázně? Stříbřitý patinovaný rám s modrou a zlatou linkou