#42

PORTRÉT MUŽE S KNÍRKEM - DATOVÁNO 1851

#42

1 limit
117 zobrazení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
27. 1. 2022 18:00

Evropa rok 1851 Olej na plátně 45 x 36 cm. Období a styl biedermeier. Portrét muže s knírkem, bílým límcem, vázankou a kožešinovým límcem. Signováno monogramem vpravo uprostřed s datací 1851. Zlatý klenutý profilovaný rám 56 x 48 cm.