Evropa rok 1851 Olej na plátně 45 x 36 cm. Období a styl biedermeier. Portrét muže s knírkem, bílým límcem, vázankou a kožešinovým límcem. Signováno monogramem vpravo uprostřed s datací 1851. Zlatý klenutý profilovaný rám 56 x 48 cm.