Olej na kartonu 54 x 46 cm Signováno vpravo dole. Vzadu na kartonu přípis malíře: Interiér zámku u Dobříše Jos. J. Loukota. Originální luxusní zlacený a patinovaný rám zdobený řezbovanými reliéfními zlacenými ornamenty. Celkový rozměr 65 x 59 cm.