#47

JOSEF JINDŘICH LOUKOTA (1879-1967) - INTERIÉR ZÁMKU DOBŘÍŠ

#47

3 limity
637 zobrazení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
27. 1. 2022 18:00

Olej na kartonu 54 x 46 cm Signováno vpravo dole. Vzadu na kartonu přípis malíře: Interiér zámku u Dobříše Jos. J. Loukota. Originální luxusní zlacený a patinovaný rám zdobený řezbovanými reliéfními zlacenými ornamenty. Celkový rozměr 65 x 59 cm.