#52

Rudolf Budský
(1887)

PASÁČEK OVCÍ

RUDOLF BUDSKÝ (1887-1968) - PASÁČEK OVCÍ
#52

Rudolf Budský
(1887)

PASÁČEK OVCÍ

103 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Olej na dřevěné desce 19 x 23 cm Signováno vpravo dole. Originální zlatý patinovaný rám s červenou a zelenou vnitřní linkou, se sklem. Celkový rozměr 28 x 32,5 cm.