Čechy, Rybáře u Karlových Varů 1848-1868 Bílý, malovaný a zlacený porcelán Období a styl biedermeier Šálek s podšálkem zdobeny zlatými úponky vinné révy, červenými a modrými květy s listy, reliéfní horní ornament a zlacená linka Značeno zespodu: vtlačené jméno Carlsbad, Carl Knoll výška 8 cm šířka 15 cm