#65

VELKÝ ZLACENÝ ŠÁLEK, STÁČENÝ DEKOR - PIRKENHAMMER

#65

Porcelain
270 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
27. 1. 2022 18:00

Čechy, Březová 1875-1918 Bílý, zlacený a malovaný porcelán V barokním stylu Šálek s podšálkem zdobené stáčeným reliéfním dekorem, zlatými linkami a černou linkou Značeno zespodu: zeleně kladívko a koruna, černě číslem malíře výška 6,5 cm šířka 16,5 cm