#66

ŠÁLEK S VEDUTAMI, KACEŘOV - PRAHA, PRAG

#66

Porcelain
234 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Praha, Čechy 1837-1894 Bílý a zlacený porcelán Šálek a podšálek zdobený černými tištěnými motivy zámků, na podšálku veduta zámku Kaceřov Značeno zespodu na podšálku: Vtlačené PRAG výška 6,5 cm šířka 14,5 cm