Čechy, Pirkenhammer-Březová kolem roku 1846 Bílý a zlacený porcelán Šálek zdobený černou tištěnou vedutou kláštera Maulbrunn v Německu, podšálek zdobený černou tištěnou vedutou vodního hradu Švihov v Čechách Zlacené linky Značeno zespodu: vtlačená písmena F&R, CF, čísla Christian Fischer a Fischer & Reichenbach výška 6,5 cm šířka 13,5 cm