Československo, 60.léta minulého století Bílý porcelán Malá soška stojící nahé dívky s rukama za zády Styl a období Expa v Bruselu Značeno zespodu: zeleně Royal Dux, Made in Czechoslovakia, čísla 746 a 9 výška 13 cm