Čechy, Trnovany u Teplic od roku 1899 Bílý, barevný, malovaný, zlacený porcelán Centrální medailon s motivem tří antických dívek rozhazujících květiny a táhnoucích vozík s kupidem Kobaltový okraj s malovaným zlatým ornamentem Značeno zespodu: modrý úl, červený erb s korunkou a nápisem Vienna, Made in Austria, zlatá čísla malířů Turn bei Teplitz, Trnovany u Teplic, Ernst Wahliss, Porzellan Wärenhäuser in Wien und London od roku 1899 průměr 30 cm