#83

TALÍŘ S NÁMĚTEM KARLOVA MOSTU A PRAŽSKÉHO HRADU

#83

Ceramics
1 limit
217 zobrazení
Vyvolávací cena: 800 Kč
27. 1. 2022 18:00

Čechy 1900-1940 Bílá, kobaltová a barevná keramika Ústřední medailon s barevným tištěným motivem Karlova mostu, Malé Strany a Hradčan s Pražským hradem, orámovaný zlatou linkou Kobaltový široký okraj se zlatou linkou Značeno zespodu: Prag, Karlsbrücke, SCP průměr 30 cm