Čechy 1900-1940 Bílá, kobaltová a barevná keramika Ústřední medailon s barevným tištěným motivem Karlova mostu, Malé Strany a Hradčan s Pražským hradem, orámovaný zlatou linkou Kobaltový široký okraj se zlatou linkou Značeno zespodu: Prag, Karlsbrücke, SCP průměr 30 cm