Střední Evropa 1800 - 1870 Krémově bílá glazovaná kamenina Období a styl 1. pol. 19. století Zdobeno na horním okraji a klulatém klenutém podstavci splétaným dekorem mřížky. Neznačeno. Výška 15 cm šířka 24 cm