#87

MÍSA NA NOZE SPLÉTANÝ ORNAMENT

#87

Ceramics
1 limit
225 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
27. 1. 2022 18:00

Střední Evropa 1800 - 1870 Krémově bílá glazovaná kamenina Období a styl 1. pol. 19. století Zdobeno na horním okraji a klulatém klenutém podstavci splétaným dekorem mřížky. Neznačeno. Výška 15 cm šířka 24 cm