#9

Julius Horn
(1900)

HRÁČI KARET

JULIUS HORN (1900-?) - HRÁČI KARET
#9

Julius Horn
(1900)

HRÁČI KARET

429 zobrazení
27. 1. 2022 18:00

Olej na plátně 41 x 51,5 cm Signováno vlevo dole Vzadu na napínacím rámu originální papírové štítky: ověřovací list s názvem obrazu - Po práci, štítek s informacemi o malíři. Původní stříbrný patinovaný rám s reliéfním ornamentem květin v rozích. Celkový rozměr 65,5 x 54 cm.