#161

František Jaroš
(1846 – 1929)

MALÍŘ PŘI PRÁCI V PLENÉRU

FRANTIŠEK JAROŠ ( 1862 - 1905 ) - MALÍŘ PŘI PRÁCI V PLENÉRU
#161

František Jaroš
(1846 – 1929)

MALÍŘ PŘI PRÁCI V PLENÉRU

233 zobrazení
26. 1. 2023 19:00

Čechy 1885 - 1905 Kvaš na kartonu 60 x 85 cm Signováno vpravo dole František Jaroš bratr malířů Bohumila a Petra Jaroše Celkový rozměr s rámem 93 x 118 cm Velký rozměr Ústřední motiv sedícího malíře na stoličce v přírodě, plenéru, pracujícím na obrazu postaveném v malířských štaflích. Opodál ležící otevřená kazeta s malířskými barvami a stojící otevřený slunečník. V zadní části obrazu výhled do krajiny se stavením a kostelem s věží v pozadí. Luxusní široký zlacený rám s reliéfními ornamenty.