Československo rok 1954 Akvarel a tužka na papíře 25 x 20 cm Signováno uprostřed dole, datováno 1954 Celkový rozměr s rámem 46,5 x 36,5 cm Ústřední motiv sedící mladinké baletky s překříženýma nohama, v široké baletní sukni. Stříbrný patinovaný rám s ručně řezanými ornamenty v rozích, paspartou a sklem.