#189

JOSEF JINDŘICH LOUKOTA ( 1879 - 1967 ) - SEDÍCÍ MLADÁ BALETKA

#189

Obrazy a kresby Josefa Loukoty
375 zobrazení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
26. 1. 2023 19:00

Československo rok 1954 Akvarel a tužka na papíře 25 x 20 cm Signováno uprostřed dole, datováno 1954 Celkový rozměr s rámem 46,5 x 36,5 cm Ústřední motiv sedící mladinké baletky s překříženýma nohama, v široké baletní sukni. Stříbrný patinovaný rám s ručně řezanými ornamenty v rozích, paspartou a sklem.