Vídeň 1840 - 1849 Mořská pěna, stříbro Georg Wukowitsch činný ve Vídni Ryzost Ag 812,5 / 1000, celková hmotnost 99,8 gramů Výška 10 cm, délka 12,5 cm Dýmka, pěnovka, klasického klenutého tvaru. Zdobená jemným prstencem. Zakončená po stranách stříbrným zdobeným okružím s úchytem. Na jedné straně s odklopným kupolovitým víčkem zdobeným prořezávaným ornamentem. Značeno : vídeňský lotový punc s nezřetelnou datací 184?