#209

DÝMKA Z MOŘSKÉ PĚNY A STŘÍBRA - GEORG WUKOWITSCH, VÍDEŇ

#209

Silver
1 limit
146 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
26. 1. 2023 19:00

Vídeň 1840 - 1849 Mořská pěna, stříbro Georg Wukowitsch činný ve Vídni Ryzost Ag 812,5 / 1000, celková hmotnost 99,8 gramů Výška 10 cm, délka 12,5 cm Dýmka, pěnovka, klasického klenutého tvaru. Zdobená jemným prstencem. Zakončená po stranách stříbrným zdobeným okružím s úchytem. Na jedné straně s odklopným kupolovitým víčkem zdobeným prořezávaným ornamentem. Značeno : vídeňský lotový punc s nezřetelnou datací 184?