#2

BAROKNÍ ZLATÉ HODINKY S MODRÝM EMAILEM - ROMILLY, PARIS

#2

Barokní zlaté hodinky
1 limit
92 zobrazení
Aktuální cena
19 900 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 19 900 Kč
Pro limitování se přihlašte

Francie, Paříž 1770 - 1790. Vysokoryzostní zlato. Ryzost Au 700/1000. Celková hmotnost 43,25 g. Průměr 40 mm. Osvědčení Puncovního úřadu České republiky. Zlaté dvouplášťové barokní hodinky s masivním zadním pláštěm. Bílý emailový ciferník s ručně malovanými černými arabskými číslicemi. Zlacené zdobené ručičky. Hodinový strojek s vřetenovým (špindlovým) krokem a ozdobně prořezávaným můstkem. Značené: ROMILLY PARIS. Zadní plášť zdobený transparentním modrým emailem na gilošovaném pozadí. Reliéfní granulace. Obvod hodinek zdobený barevným emailem s florálním ornamentem. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.