#9

INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN - 250296

#9

Zlaté hodinky
3 limity
118 zobrazení
Aktuální cena
24 000 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Pro limitování se přihlašte

Švýcarsko, Schaffhausen 1901 - 1902. Čtrnáctikarátové zlato. Ryzost Au 585/1000. Celková hmotnost 103,25 g. Průměr 52 mm. Zlaté masivní tříplášťové kapesní hodinky. Bílý emailový ciferník s ručně malovanými černými arabskými číslicemi. Zdobné zlaté ručičky se vteřinovkou. Pláště značené: ryzostí, J.W.C. Hodinový stroj značený: J.W.C. a číslem 250296. Mikroregulace. Švýcarský punc veverka a rakousko-uherský punc pro cizí zboží. Mikroregulace. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.