Československo - druhá polovina minulého století tmavě fialové ametystové silnostěnné sklo, broušené, leptané, zlacené mísa zdobená po obvodu zlaceným leptaným figurálním pásem s motivem antického ornamentu spodní část klenutá neznačeno výška 13 cm, šířka 21,5 cm