#101

Mísa na noze, ametystové sklo, zlacený figurální pás - Moser

#101

Glass
1 limit
289 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
8. 12. 2021 19:00

Československo - druhá polovina minulého století tmavě fialové ametystové silnostěnné sklo, broušené, leptané, zlacené mísa zdobená po obvodu zlaceným leptaným figurálním pásem s motivem antického ornamentu spodní část klenutá neznačeno výška 13 cm, šířka 21,5 cm