#102

Křišťálový popelník se zlatým pásem - Moser

#102

Glass
234 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
8. 12. 2021 19:00

Československo - druhá polovina minulého století silnostěnné bezbarvé křišťálové sklo, broušené, leptané, zlacené hexagonálního tvaru zdobený po obvodu zlaceným, leptaným figurálním motivem bojujících Amazonek značeno zespodu: leptaná značka Moser v oválu výška 4 cm, průměr 9,5 cm