Československo - druhá polovina minulého století silnostěnné bezbarvé křišťálové sklo, broušené, leptané, zlacené hexagonálního tvaru zdobený po obvodu zlaceným, leptaným figurálním motivem bojujících Amazonek značeno zespodu: leptaná značka Moser v oválu výška 4 cm, průměr 9,5 cm