#113

Portrét důstojníka

Portrét důstojníka
Portrét důstojníka
Portrét důstojníka
Portrét důstojníka
Portrét důstojníka
#113

Portrét důstojníka

232 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Evropa 1780-1840 olej na plátně, rentoilováno portrét muže v zeleném oděvu se zlatými epoletami a knoflíky nesignováno stříbrný rám, mírně poškozený celkový rozměr 64,5 cm x 53,5 cm