#118

Soter Vonášek
(1891 – 1953)

Zátoka u Dubrovníka

Soter Vonášek (22. 4. 1891 - 15. 10. 1953) - Zátoka u Dubrovníka
#118

Soter Vonášek
(1891 – 1953)

Zátoka u Dubrovníka

230 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Československo olej na plátně 50,5 x 75,5 cm signováno vlevo dole původní patinovaný rám 70 x 94 cm vzadu na napínacím rámu přípis tužkou: Soter Vonášek Zátoka u Dubrovníka