#125

Josef Svoboda
(1901 – 1945)

Sněmovní ulice v Praze

Josef Svoboda - Sněmovní ulice v Praze
#125

Josef Svoboda
(1901 – 1945)

Sněmovní ulice v Praze

303 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Československo 1920-1940 olej na plátně 91 x 91 cm. Celkový rozměr 120 x 120 cm. Signováno vpravo dole: J. Svoboda široký zlatý rám s větším reliéfním zdobným horním ornamentem a menším vnitřním zdobným pásem rám místy poškozený velký reprezentativní obraz.