#129

Alfréd Šnábl
(1901 – 1968)

Peřeje za slunečního svitu

Alfréd Šnábl (27. 2. 1901 - 1968) - Peřeje za slunečního svitu
#129

Alfréd Šnábl
(1901 – 1968)

Peřeje za slunečního svitu

1 limit
264 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
8. 12. 2021 19:00

Československo olej na kartonu 31 x 36 cm signováno vlevo dole s nečitelnou datací dekorativní hnědý rám se zlacenými reliéfními pásy karton mírně zvlněný