#140

Josef Liesler (1912-2005) Návrat ztraceného syna

#140

1 limit
315 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
8. 12. 2021 19:00

Československo r. 1980 původní litografie č. 49/130 v paspartě a rámu celkový rozměr 70,5 cm x 49 cm signováno a datováno tužkou vpravo dole