#17

Zlaté vánoční prasátko s otvory na květiny

#17

Ceramics
341 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
8. 12. 2021 19:00

Evropa 1880-1920 sádra se zlatavě bronzovou patinou soška stojícího prasátka s kulatými otvory v horní části na vkládání suchých květin nebo vánočních větviček značeno zespodu číslem 1760 výška 11 cm, šířka 25 cm mírně nepatrně poškozeno