#18

Velký porcelánový svícen - Dívka s amorem a růžemi

#18

Porcelain
298 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Evropa 1870-1900 bílý, malovaný a zlacený porcelán v historizujícím stylu 2. pol. 19. stol. výška 53 cm šířka 25,5 cm dívka držící květ růže, amor přidržující se stylizovaného kmenu, držící v ruce splývající rybářskou síť v horní části odnímatelný svícen na čtyři svíčky, zdobený opřádanými květy růží s větvičkami a listy značeno zespodu, vtlačené č. 253, zeleně malované č. malíře 39