#19

Velký porcelánový svícen - Dívka s květinami, růžemi a andílkem

#19

Porcelain
272 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Evropa 1870-1900 bílý, malovaný a zlacený porcelán v historizujícím stylu 2. pol. 19. stol. výška 53 cm šířka 25,5 cm dívka držící květ růže, andílek podávající květy růží dívce do jejích šatů v horní části odnímatelný svícen na čtyři svíčky, zdobený reliéfními opřádanými květy růží, s větvičkami a listy značeno zespodu, vtlačené číslo 253, zeleně malované číslo malíře 39