Německo 1908-1930 bílý, malovaný a zlacený porcelán v rokokovém stylu a provedení od německé porcelánky Ackermann & Fritze, založenou roku 1908, zabývající se luxusním porcelánem, zejména porcelánových figur s krajkami tančící muž a mladá žena ve zdobném rokokovém oblečení s krajkami, zlaceném a ručně malovaném rokokově tvarovaný podstavec s rokaji a drobnými reliéfními kvítky značeno zespodu: modrý úl (bývalá značka porcelánky Vídeň) výška 35 cm šířka 32 cm