Německo 1825-1924 bílý a zlacený porcelán dezertní nebo předkrmové talířky zdobené zlaceným reliéfním okrajem s motivem vinných listů, mušlí, festonu střední část s nepatrně klenutými reliéfními zlatými obloučky a zlatou linkou značeno zespodu: vtlačené K 279, J 99, ručně psaná zlatá čísla malířů průměr 19,5 cm